Blog

Güncel içeriklerimizi bloğumuzdan takip edebilirsiniz.

Hayalet Şehir Kayaköy

Fethiye Kayaköy

Kaputaş Plajı

Kaputaş Plajı

Saklıkent Kanyonu

Doğal Bir Güzellik Saklıkent Kanyonu

Kekova

Batık Şehir Kekova

Çayköy

Kaş Çayköy köyü, Çayköy mahallesi Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlı bir mahalledir. Antalya iline 231 km, Kaş ilçesine 40 km uzaklıktadır.

Yeşilköy

Kaş Yeşilköy Köyü, Yeşilköy mahallesi Ulaşım, İletişim ve tüm detaylarıyla sizlere anlattık. Yeşilköy Mahallesi hakkında tüm bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Kaş Yeşilköy köyü, Yeşilköy mahallesi Antalya ilinin Kaş ilçesine bağlı bir mahalledir. Antalya iline 244 km, Kaş ilçesine 38,2 km uzaklıktadır.

Patara

Patara Antik Kenti Fethiye-Kalkan arasında Xanthos Vadisi'nin güneybatı ucunda bugünkü Ovagelemiş Köyü'nde bulunmaktadır. Likya'nın en önemli ve en eski şehirlerinden biridir.

Fethiye

Ölüdeniz gibi dünyada eşi bulunmayan bir kumsalı bulunan Fethiye, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Af Kule gibi dalış bakımından çok uygun yerlere sahiptir. Turizme açılmış birçok mağara mevcuttur.

Sarıbelen

Sarıbelen, Yörük Türkmenlerdir. Köy Yörük Türkmen Köyüdür. Sarıbelen Köyü'nün eski ismi Sidek olarak geçmektedir. Sarıbelen Köyü - Sarıbelen Mahallesi - Likya YoluBu köyde suyun çok az olduğu için ismi Sarıbelen olarak geçmektedir.

Üzümlü

Villa Kiralayarak Tatil bölgelerinden birisi olan Üzümlü köyü doğa sever tatilciler, muhafazakar tatil villası talepleri ve Balayı Villası gibi pek çok seçeneği bir arada sunan doğal atmosferi, tertemiz havası sessizliği, konforu ve kalitesi yüksek Tatil Villaları ile ziyaretçilerini büyülüyor.